Projektowanie wnętrz i mebli online - Gdańsk, Trójmiasto , Pomorskie , Polska

Kreatywne wnętrza i meble

DESCAD Projektowanie wnętrz i mebli logo
telefon

Masz pytania? Zadzwoń!

mail

Doradzimy, zaproponujemy

Napisz do nas

Wizualizacje wnętrz i mebli pomorskie

Projekty mieszkań  Trójmiasto

Projekty mieszkań pomorskie

Masz pytania? Zadzwoń!

telefon

Doradzimy ,  zaproponujemy

Napisz do nas

mail
You Tube
Instagram
Facebook

Kreatywne wnętrza i meble

DESCAD Projektanci wnętrz Gdańsk - projekty wnętrz mieszkań i domów

 Projektowanie wnętrz i mebli online - Gdańsk, Trójmiasto, Polska

Wszystkie prawa zastrzeżone © DESCAD - Creative Interiors & Furniture

Wszystkie prezentowane projekty i ich graficzne prezentacje zawarte w serwisie www.descad.pl, są wyłączną własnością właściciela serwisu i zgodnie z Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych  podlegają ochronie prawnej. Jakiekolwiek kopiowanie, opracowywanie i przerabianie, bez pisemnej  zgody DESCAD-Pracownia Projektowa jest zabronione.

Przydatne linki :

II Etap  - Realizacja mebli

I Etap  - Zakup i realizacja projektu

Wykonamy dla Państwa w pełni spersonalizowany projekt wnętrz lub mebli, wyprodukujemy i zamontujemy meble w terminie określonym w umowie oraz gwarantujemy ceny fabryczne. Projekt który otrzymacie Państwo w formie flipbooka będzie zawsze z wami, na waszym smartfonie, w każdej chwili będziecie państwo do niego powrócić i zapoznać się z dokumentacją techniczną, wyceną końcową a także zestawieniem elementów wyposażenia, kolorami ścian i innymi ważnymi informacjami które będą przydatne podczas zakupów innych elementów wnętrz. 
Przykład dokumentacji prezentujemy tu: Jeśli są Państwo zainteresowani projektem, realizacją ,mają Państwo pytania, prosimy o kontakt: 

Wszystkie projekty mebli możecie Państwo zamówić w naszym sklepie internetowym oraz zlecić nam wykonanie i montaż, zawsze zwracamy koszt projektu zaliczając go w cenę mebli przy podpisaniu umowy. Poniżej prezentujemy schemat nawiązania współpracy od projektu do realizacji, to kilka prostych kroków do profesjonalnej realizacji projektowo-realizacyjnej.

Wszystkie nasze meble posiadają akcesoria i wyposażenie podnoszące jakość mebli, komfort użytkowania oraz trwałość na wiele lat z szerokich ofert firm Blum i Rejs. Więcej informacji znajdą Państwo w katalogach producentów Blum, Egger i Rejs, które zamieszczamy poniżej.

Fachowy montaż i serwis-
gwarancja 24 m-ce

Ceny fabryczne - gwarancja

ceny w dniu podpisania

umowy realizacyjnej

Projekt mebli kuchennych
Bezpłatna wycena projektu
oraz zwrot kosztów projektu
przy podpisaniu umowy realizacyjnej

Profesjonalny pomiar pomieszczenia

( Opcja - zapytaj )

kuchnie na wymiar
fronty meblowe STOLZEN - katalog
projektowanie kuchni katalog
egger katalog
projektowanie mebli kuchennych
meble kuchenne na wymiar katalog
REJS Wyposażenie mebli
egger
blum
projektowanie kuchni na wymiar

Wyposażenie mebli kuchennych - katalogi

Projekt mebli wliczony w cenę

KUP PROJEKT

Koszt projektu zaliczymy w cenę mebli przy podpisaniu umowy realizacyjnej

Realizacja - Meble 

Galeria kolekcji kuchni 

KROK

8

Po wykonaniu kuchni poinformujemy Cię o wykonanym zadaniu i ustalimy termin montażu mebli w Twoim mieszkaniu.
Ekipa montażowa Firmy Stolzen zamontuje meble oraz sprzęt AGD.
Na wykonane meble otrzymasz 24 m-c gwarancji a na akcesoria Blum dożywotnią gwarancję. 

Zawsze możesz liczyć na nasz serwis, nawet po okresie gwarancyjnym.

MONTAŻ MEBLI

KROK

7

Nasz partner handlowy - Fabryka mebli STOLZEN realizuje projekt w zawsze na czas , zgodnie z projektem i dbałości o najwyższy poziom wykonania mebli.
Wszystkie meble i komponenty wytwarzane są na miejscu w fabryce, co gwarantuje jakość i terminowość produkcji oraz gwarancję ceny w dniu montażu mebli.

PRODUKCJA MEBLI

KROK

6

Po wykonaniu dokumentacji i wyceny podpisujemy umowę wykonawczą i przekazujemy projekt do realizacji produkcyjnej.
Wszystkie zabudowy mebli kuchennych realizujemy w terminie od 30 do 60 dni .
Przy podpisaniu umowy otrzymujesz gwarancję ceny w dniu podpisania umowy.

PODPISANIE UMOWY

KROK

5

Po otrzymaniu twojej akceptacji przygotujemy wycenę projektu kuchni.
Przed podpisaniem umowy możesz zamówić dodatkową usługę pomiaru pomieszczenia i weryfikacji wykonanego projektu w twoim mieszkaniu.
Po akceptacji projektu wykonamy ewentualne korekty projektu i wycenę końcową realizacji.

WYCENA PROJEKTU

KROK

4

KROK

3

KROK

2

KROK

1

Po otrzymaniu twojej akceptacji przygotujemy projektu wykonawczy i wyślemy link do twojego Flipbooka.      
O tego momentu możesz przeglądać dokumentację online gdziekolwiek jesteś. Dokumentację można także wydrukować z przesłanej aplikacji. Dokumentacja będzie dostępna online przez 180 dni.

ODBIÓR  GOTOWEGO  PROJEKTU

W terminie 7 dni roboczych otrzymasz projekt wstępny zawierający :                  
1. Rys.1- funkcjonalność pomieszczenia

2. Wizualizację wstępną                     

Po otrzymaniu wizualizacji wstępnej i rzutów pomieszczeń możesz nanieść poprawki i przesłać projekt do wykonania korekty.                                                       

ODBIERZ  PROJEKT  WSTĘPNY

Po otrzymaniu umowy i załączników zapoznaj się z nimi, postępuj zgodnie z instrukcją, wypełnij formularze skompletuj dokumenty wg przesłanej listy i odeślij do nas.   Po otrzymaniu dokumentów rozpoczynamy pracę z projektem zgodnie z twoimi oczekiwaniami.                                           

PRZEŚLIJ WYMIARY I  WYTYCZNE DO PROJEKTU

Wybierz pakiet projektowy dopasowany do twoich potrzeb i zamów go w naszym sklepie internetowym. Przed zakupem zapoznaj się z regulaminem sklepu. Po otrzymaniu wpłaty prześlemy na twój adres email wszystkie niezbędne dokumenty niezbędne do realizacji usługi.                                                          

WYBIERZ I KUP  PROJEKT W  SKLEPIE

Naszych producentów  mebli cechuje niesamowita dbałość o szczegóły – produkty tworzone bezpośrednio przez wykonawcę odznaczają się doskonałym, precyzyjnym wykonaniem wszystkich elementów.
W swoich realizacjach stawia przede wszystkim na trwałość i niezawodność. Stosujemy wyłącznie materiały i lakiery ekologiczne, certyfikowane, wykorzystujemy wysokiej jakości okucia, płyty oraz blaty uznanych w branży meblowej europejskich producentów, a meble wyposażamy w najlepsze, cenione przez wymagających użytkowników akcesoria.
Niezwykle ważna jest również funkcjonalność tworzonych przez nas produktów – korzystamy bowiem z rozwiązań gwarantujących ergonomię pracy oraz wygodną obsługę. Szuflady wyposażane są w nowoczesne, zapewniające komfort codziennego użytkowania systemy otwierania typu Push to Open oraz Bluemotion, które umożliwiają sprawne działanie, ciche otwieranie i bezdotykowe domykanie. Natomiast system wewnętrznej organizacji szafek i szuflad w postaci ręcznie składanych organizerów wykonanych z litego drewna pomaga zaprowadzić w kuchni idealny porządek.
W naszej ofercie projektowo-realizacyjnej prezentujemy szeroką gamę ekskluzywnych mebli kuchennych, frontów, elementów dekoracyjnych oraz innych materiałów wyposażenia kuchni z bogatej oferty mebli zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych.

Prezentujemy Państwu projekty mebli kuchennych, które przedstawiają wzornictwo frontów meblowych. W ofercie znajdą Państwo fronty wytwarzane bezpośrednio w fabryce mebli – klasyczne oraz nowoczesne, produkowane z naturalnego drewna, fornirowane, lakierowane, i z płyt produkcji Egger.
Meble kuchenne realizowane są na podstawie naszych projektów są dopasowane do indywidualnego stylu, spełniające Państwa życzenia oraz współgrające z aktualnymi trendami, zwłaszcza w zakresie rozwiązań. Innowacyjność technologiczna zapewnia nie tylko komfort i bezpieczeństwo użytkowania, lecz także trwałość kuchni.

Za najwyższą jakość wyrobów odpowiadają wykwalifikowani fachowcy, nowoczesny park maszynowy, bezwzględne przestrzeganie norm jakościowych i ekologicznych, oraz wieloletnie letnie doświadczenie w branży meblarskiej. Wszystkie produkowane meble posiadają 24-miesięczną gwarancję producenta oraz dożywotnią gwarancję na akcesoria firmy BLUM.
W najnowszych katalogach prezentujemy propozycje modeli frontów oraz wnętrz w różnorodnych stylach.

Meble kuchenne na wymiar - Nasza oferta

Meble kuchenne na wymiar

Nasze projekty meblowe realizowane są przez naszego partnerów - warsztaty meblowe, posiadających wiwloletnie doświadczenie w produkcji  frontów meblowych oraz mebli na wymiar, takich jak: kuchnie, szafy wnękowe i wolnostojące, garderoby, meble łazienkowe, oraz innego typu zabudowy dopasowane do Państwa potrzeb. Produkty firmy tworzone są z zaangażowaniem, pasją i finezją. Naturalne barwy, ekologiczne materiały, nowoczesne technologie i ergonomiczne rozwiązania – wszystko to sprawia, że realizacje producenta stanowią najwyższą jakość w przemyśle meblowym.

Katalogi reklamowe

W ramach kompleksowej obsługi otrzymasz:

Meble kuchenne na wymiar -
Zamówienie to kilka prostych kroków:

Zabudowy meblowe

Meble indywidualne

Kuchnie klasyczne

Kuchnie nowoczesne 

Zobacz katalog REJS

Zobacz katalog EGGER

Zobacz katalog BLUM

Zobacz katalog mebli DESCAD

Zobacz katalog frontów STOLZEN

Zobacz katalog mebli STOLZEN

Wyślij zapytanie

ikona
ikona
ikona
ikona

Meble kuchenne realizowane przez na podstawie naszych projektów są dopasowane do indywidualnego stylu, spełniające Państwa życzenia oraz współgrające z aktualnymi trendami, zwłaszcza w zakresie rozwiązań. Innowacyjność technologiczna zapewnia nie tylko komfort i bezpieczeństwo użytkowania, lecz także trwałość kuchni.
Oferujemy kompleksowe projekty kuchni klasycznych, nowoczesnych, meble indywidualne oraz zabudowy meblowe na wymiar.