Meble STOLZEN – projektowanie mieszkania OD KUCHNI

Projekt DESCAD i meble STOLZEN, czyli kuchnia urządzona ze smakiem

Zadbaj o swoje wnętrze – projekty DESCAD

29 kwietnia 2023
meble kuchenne Stolzen

Meble STOLZEN, projekt DESCAD czyli gwarancja jakości

Profesjonalne projektowanie wnętrz zorientowane jest przede wszystkim na urzeczywistnienie oczekiwań użytkowników. Poczucie komfortu, funkcjonalność oraz podążanie za trendami to wyznaczniki, które definiują apartamenty w stylu nowoczesnym. Jednak nawet najlepszy projekt nie będzie w stanie spełnić wymogów klienta, jeśli nie zostanie zrealizowany przy użyciu wyłącznie najlepszych materiałów. Właśnie dlatego naszym partnerem handlowym jest firma STOLZEN. Meble kuchenne, fronty meblowe oraz szafki od tego wiodącego polskiego producenta idealnie dopełniają projekty autorstwa DESCAD.

meble Stolzen

Aranżacja mieszkania to nie lada wyzwanie. Niezbędne są tutaj kreatywność, nieszablonowe myślenie, otwartość na potrzeby klientów, a nade wszystko fachowość i latami szlifowane umiejętności. Pracownia Projektowa Wnętrz Mieszkalnych i Mebli DESCAD wychodzi z założenia, że efektywne, ale także i efektowne projektowanie wnętrz bez tych czynników jest zwyczajnie niemożliwe. Reprezentacyjny salon dzienny, klimatyczna sypialnia, wygodna łazienka, praktyczna kuchnia czy profesjonalny gabinet to nie wszystko, co można zyskać, nawiązując współpracę z nami. 
Projektujemy również garderoby, a także z nieskrywaną radością podchodzimy do wyzwań, takich jak przygotowanie nietypowych i specjalistycznych mebli. Aby sukcesywnie podnosić jakość świadczonych usług, wdrażamy kolejne rozwiązania technologiczne w ramach używanego przez nas sprzętu komputerowego oraz oprogramowania. O własnych działaniach moglibyśmy opowiadać bez końca, wszak praca to nasza pasja. Jednak równie wiele powiedzieć o nas mogą zadowoleni klienci, a także każdy kolejny projekt mieszkania. Z naszym portfolio zaznajomić się można w zakładce GALERIA. Ogromne znaczenie dla efektów naszych działań mają też nasi kontrahenci. Należy do nich m.in. firma STOLZEN, której domeną są meble kuchenne.

Projektowanie kuchni
Projekt salonu z aneksem kuchennym

Czy istnieje receptura, która jest w stanie stworzyć idealną kuchnię? Oczywiście, a jej głównie składniki to doświadczenie, regularnie rozwijane umiejętności, innowacyjność oraz personalne podejście do jej przyszłych użytkowników. Nie zaszkodzi też szczypta finezji, aby móc sprawnie łączyć różne trendy i style. Dowodem na to, że połączenia bywają naprawdę pozytywne w skutkach, jest współpraca DESCAD  i STOLZEN. Nowoczesne technologie, nieszablonowe i indywidualne nastawienie do każdego projektu, ekologiczne materiały i długie lata w branży meblowej pozwalają nam z coraz większym powodzeniem wznosić projektowanie wnętrz na nowy poziom. 

Czeka Cię aranżacja mieszkania? Chcesz powierzyć tę rolę fachowcom, ale jednocześnie móc uczestniczyć w tym procesie? Przekaż to zadanie nam, a nie będziesz jedynie biernie przyglądać się kolejnym etapom jego realizacji. Urządzimy Cię po Twojemu!

Meble kuchenne to szczególny rodzaj wyposażenia – powinny być nie tylko wysoce praktyczne, ale też uzupełniać stylistycznie aranżację całego apartamentu. Pionierem w tej kwestii jest niewątpliwie firma STOLZEN, partner handlowy DESCAD, która już od niemal 30 lat z ogromnym zaangażowaniem buduje nową jakość w przemyśle meblarskim. Świetny design, najlepsze materiały i funkcjonalność to 3 zasady, w myśl których STOLZEN przygotowuje meble kuchenne, fronty oraz dodatki. Powstają one z wykorzystaniem najnowocześniejszych metod w połączeniu z solidnym rzemiosłem i pasją. Szeroka oferta STOLZEN opiera się na naturalnych barwach, ekologicznych materiałach oraz nowoczesnym wzornictwie. Wszystkie te wyznaczniki doskonale dopasują się do kuchni urządzonej w każdym stylu – od zachowawczej klasyki, po ekstrawagancką nowoczesność. Po zapoznaniu się ze zrealizowanymi przez nich projektami już nigdy wątpliwości nie ulegnie przeświadczenie, że bez odpowiednio zaprojektowanej i wykonanej kuchni aranżacja mieszkania  nie może zyskać miana udanej.

Wróć do listy artykułów

Napisz do nas

Masz pytania odnośnie własnego projektu - napisz do nas

Kreatywne wnętrza i meble

DESCAD Projektowanie wnętrz i mebli logo
projekt mebli Stolzen

Projektowanie wnętrz i mebli online - Gdańsk, Trójmiasto , Pomorskie , Polska

Kreatywne wnętrza i meble

DESCAD Projektowanie wnętrz i mebli logo
telefon

Masz pytania? Zadzwoń!

mail

Doradzimy, zaproponujemy

Napisz do nas

Wizualizacje wnętrz i mebli pomorskie

Projekty mieszkań  Trójmiasto

Projekty mieszkań pomorskie

Masz pytania? Zadzwoń!

telefon

Doradzimy ,  zaproponujemy

Napisz do nas

mail
You Tube
Instagram
Facebook

Kreatywne wnętrza i meble

DESCAD Projektanci wnętrz Gdańsk - projekty wnętrz mieszkań i domów

 Projektowanie wnętrz i mebli online - Gdańsk, Trójmiasto, Polska

Wszystkie prawa zastrzeżone © DESCAD - Creative Interiors & Furniture

Wszystkie prezentowane projekty i ich graficzne prezentacje zawarte w serwisie www.descad.pl, są wyłączną własnością właściciela serwisu i zgodnie z Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych  podlegają ochronie prawnej. Jakiekolwiek kopiowanie, opracowywanie i przerabianie, bez pisemnej  zgody DESCAD-Pracownia Projektowa jest zabronione.

Przydatne linki :