Komfortowa łazienka musi się cechować funkcjonalnością i atrakcyjnym designem. Żaden projekt wnętrza nie zapewni tego efektu, jeśli zostanie zrealizowany przy użyciu nieodpowiednich materiałów. Dlatego DESCAD, którego zadaniem jest m.in. projektowanie łazienek w Gdańsku, współpracuje z wybranymi salonami łazienkowymi – profesjonalnego dystrybutora produktów z zakresu techniki grzewczej, sanitarnej czy klimatyzacji. Stosujemy szeroki asortyment wyposażenia, odpowiadający na potrzeby najbardziej wymagających klientów.

Wyposażenie łazienek

zobacz  więcej

Projektowanie wnętrz mieszkalnych Gdańsk-Trójmiasto,meble kuchenne

REALIZACJE PROJEKTÓW - WSPÓŁPRACA

Nasi partnerzy handlowi w realizacji projektów

Projektowanie i urządzanie wnętrz wymaga ogromnej wprawy i wiedzy, ale też pasji. Zespół DESCAD, przygotowujący aranżacje mieszkań w Pomorskiem, doskonale to wie i współpracuje z markami, które kochają to, co robią. Jednym z naszych partnerów jest Loft Design System. Panele dekoracyjne ich autorstwa wyróżniają się wytrzymałością, niebanalną estetyką i zdobią ściany pomieszczeń na całym świecie! Niemal 15-letnie doświadczenie zaowocowało zdobyciem zaufania szerokiego grona odbiorców, którzy mogą się cieszyć oryginalnym wzornictwem i niepowtarzalnym stylem we własnym domu.

 Panele gipsowe

zobacz  więcej

Projektowanie wnętrz mieszkalnych Gdańsk-Trójmiasto,meble kuchenne

Nasze projekty meblowe realizowane są przez , doświadczone i wiodące warsztaty meblowe, produkujące także fronty meblowe oraz meble na wymiar, takie jak: kuchnie, szafy wnękowe i wolnostojące, garderoby, meble łazienkowe, oraz innego typu zabudowy dopasowane do Państwa potrzeb. Produkty firmy  tworzone są z zaangażowaniem, pasją i finezją. Naturalne barwy, ekologiczne materiały, nowoczesne technologie i ergonomiczne rozwiązania – wszystko to sprawia, że realizacje producenta stanowią najwyższą jakość w przemyśle meblowym.

Realizacje mebli kuchennych

zobacz  więcej

Projektowanie wnętrz mieszkalnych Gdańsk-Trójmiasto,meble kuchenne

Projektowanie wnętrz i mebli online - Gdańsk, Trójmiasto , Pomorskie , Polska

Kreatywne wnętrza i meble

DESCAD Projektowanie wnętrz i mebli logo
telefon

Masz pytania? Zadzwoń!

mail

Doradzimy, zaproponujemy

Napisz do nas

Wizualizacje wnętrz i mebli pomorskie

Projekty mieszkań  Trójmiasto

Projekty mieszkań pomorskie

Masz pytania? Zadzwoń!

telefon

Doradzimy ,  zaproponujemy

Napisz do nas

mail
You Tube
Instagram
Facebook

Kreatywne wnętrza i meble

DESCAD Projektanci wnętrz Gdańsk - projekty wnętrz mieszkań i domów

 Projektowanie wnętrz i mebli online - Gdańsk, Trójmiasto, Polska

Wszystkie prawa zastrzeżone © DESCAD - Creative Interiors & Furniture

Wszystkie prezentowane projekty i ich graficzne prezentacje zawarte w serwisie www.descad.pl, są wyłączną własnością właściciela serwisu i zgodnie z Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych  podlegają ochronie prawnej. Jakiekolwiek kopiowanie, opracowywanie i przerabianie, bez pisemnej  zgody DESCAD-Pracownia Projektowa jest zabronione.

Przydatne linki :