Serdecznie zapraszamy do współpracy
     Jesteśmy do Państwa dyspozycji

WYGODA UŻYTKOWNIKA

Nasi doświadczeni projektanci zawsze projektując mieszkanie czy meble stosują zasadę ergonomii użytkowania biorąc pod uwagę warunki inwestora, jego przyzwyczajenia, ilość domowników i sposób użytkowania i przeznaczenia inwestycji.

Nasz proces projektowy oparty jest o szczegółowy wywiad z inwestorem, a także w przekonaniu, że projekt to wstęp do inwestycji który musi niemal w 100 procentach odzwierciedlać to co będzie w niedalekiej przyszłości realne w domach naszych klientów.

Ich późniejsze zadowolenie z naszej pracy jest dla nas największą nagrodą i kolejnym cennym doświadczeniem zawodowym.

Projektowanie wnętrz mieszkalnych Gdańsk-Trójmiasto,meble kuchenne

ERGONOMIA

Nasi doświadczeni projektanci zawsze projektując mieszkanie czy meble stosują zasadę ergonomii użytkowania biorąc pod uwagę warunki inwestora, jego przyzwyczajenia, ilość domowników i sposób użytkowania i przeznaczenia inwestycji.

Nasz proces projektowy oparty jest o szczegółowy wywiad z inwestorem, a także w przekonaniu, że projekt to wstęp do inwestycji który musi niemal w 100 procentach odzwierciedlać to co będzie w niedalekiej przyszłości realne w domach naszych klientów.

Ich późniejsze zadowolenie z naszej pracy jest dla nas największą nagrodą i kolejnym cennym doświadczeniem zawodowym.

Projektowanie wnętrz mieszkalnych Gdańsk-Trójmiasto,meble kuchenne

DESIGN

W naszych projektach zawsze kierujemy się oczekiwaniami  i  sugestiami naszych klientów w realizowanym projekcie, bowiem to co tworzymy będzie poczuciem komfortu i spełnienia Państwa oczekiwań. Chcemy by nasze projekty zawsze w maksymalnym stopniu pokazywały realizm przyszłego mieszkania. Nasze prezentacje zawierają produkty najlepszych producentów mebli i wyposażenia pokazując ich najdrobniejsze detale i kunszt wykonania. Zawsze projektujemy mieszkania i poszczególne pomieszczenia by były komfortowe w użytkowaniu oraz praktyczne w utrzymaniu. Lata naszych doświadczeń pozwoliły nam udoskonalić nasz warsztat i wiedzę o współczesnych oczekiwaniach klientów, którą przenosimy do naszych projektów dając naszym    Klientom   maksymalne   poczucie   komfortu  z  użytkowanego  mieszkania.
 

Projektanci wnętrz Gdańsk

LUKSUS

Luksus to w naszym wydaniu zastosowane materiały, meble i rozwiązania techniczne, w pełni spersonalizowane pod potrzeby naszych Klientów, zawierające miliony niuansów i wyrafinowanych technik wytwarzania, czyniąc to co projektujemy produktem luksusowym i bardzo praktycznym, z trwałością przez wiele lat intensywnego użytkowania. Stosujemy w projektach meble kierując się przede wszystkim elegancją, solidnością i względami użytkowymi które muszą być wykonane na najwyższym poziomie jakościowym. Meble które projektujemy dla naszych klientów realizowane są przez wielu markowych producentów o wygórowanej jakości wykonania, oraz przez wiele firm rzemieślniczych gwarantujących realizację na najwyższym poziomie.

Projektowanie wnętrz mieszkalnych Gdańsk-Trójmiasto,meble kuchenne

KOMFORT

W naszych projektach zawsze kierujemy się oczekiwaniami     i  sugestiami naszych klientów

w realizowanym projekcie, bowiem to co tworzymy będzie poczuciem komfortu i spełnienia Państwa oczekiwań.

Chcemy by nasze projekty zawsze w maksymalnym stopniu pokazywały realizm przyszłego mieszkania.

Nasze prezentacje zawierają produkty najlepszych producentów mebli i wyposażenia pokazując ich najdrobniejsze detale i kunszt wykonania.

Zawsze projektujemy mieszkania i poszczególne pomieszczenia by były komfortowe w użytkowaniu

oraz praktyczne w utrzymaniu.

Lata naszych doświadczeń pozwoliły nam udoskonalić nasz warsztat i wiedzę o współczesnych oczekiwaniach klientów, którą przenosimy do naszych projektów dając naszym    Klientom   maksymalne  poczucie   komfortu z  użytkowanego  mieszkania.

Projektowanie wnętrz mieszkalnych Gdańsk-Trójmiasto,meble kuchenne

NAJLEPSZE MATERIAŁY

Stosujemy najlepsze okucia, zawiasy i mechanizmy meblowe uznanej na całym świecie marki Blum, oraz najlepsze płyty meblowe i okładziny firmy Egger i Pfleiderer.

Te trzy marki to synonim jakości i perfekcji wykonania współczesnych materiałów i części dla producentów mebli.

Kolekcje akcesoriów, płyt i okładzin pozwalają w sposób nieograniczony kreować przestrzeń życiową na każdą kieszeń, bez spadku jakości oferowanych produktów.

Każdy inwestor zlecający nam projekt oczekuje jakości , a my zawsze ją dajemy mając takie zaplecze sprawdzonych producentów i dostawców.

Projektowanie wnętrz mieszkalnych Gdańsk-Trójmiasto,meble kuchenne

PROJEKTANCI WNĘTRZ - CO NAS WYRÓŻNIA?

PROJEKTANCI WNĘTRZ GDAŃSK - O NAS

Projektowanie wnętrz i mebli online - Gdańsk, Trójmiasto , Pomorskie , Polska

Kreatywne wnętrza i meble

DESCAD Projektowanie wnętrz i mebli logo
telefon

Masz pytania? Zadzwoń!

mail

Doradzimy, zaproponujemy

Napisz do nas

DESCAD – Pracownia Projektowa Wnętrz Mieszkalnych i Mebli to miejsce, w którym wiedza, wyobraźnia oraz bogate doświadczenie  są połączone z pasją i zaangażowaniem  w realizowany projekt.
W naszej Pracowni projektujemy przestrzeń mieszkalną dostosowaną do Państwa oczekiwań, zawsze w aktualnych trendach  i w oparciu o kreatywne pomysły. Tworzone przez nas wnętrza są niezwykłe nie tylko pod względem kreacji artystycznej, lecz także wykorzystania ergonomicznych i funkcjonalnych rozwiązań. Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem przestrzeni mieszkalnych: kuchni, salonów dziennych, łazienek, sypialni, gabinetów, garderób oraz nietypowych i specjalistycznych mebli. Oferujemy pakiety projektowe całych mieszkań lub projekty indywidualne wybranych pomieszczeń lub mebli, na które składają się : profesjonalne wizualizacje fotorealistyczne, szczegółowe  dokumentacje techniczno-wykonawcze dla ekip zajmujących się  wyposażeniem, bardzo szczegółowe dokumentacje wykonawcze dla producentów mebli oraz raporty kosztorysowe. Nasze bogate doświadczenie projektowe – uzupełnione o najnowsze rozwiązania technologiczne w zakresie oprogramowania oraz sprzętu komputerowego – jest gwarantem najwyższego poziomu realizacji Państwa projektu. Realizacje projektowe naszego autorstwa zapewnią Państwu satysfakcjonujący efekt realizowanej inwestycji, a także pozwolą zaoszczędzić czas i zoptymalizować koszty. Profesjonalizm oraz dbałość o każdy detal na każdym etapie  realizacji projektu są tym,  co łączy nasze projekty i co pozostaje niezmienne.  
Zaufało nam już wielu inwestorów i wykonawców  dla których realizujemy niemałą ilość zleceń które umożliwiły nam stworzenie rozbudowanej sieci kontaktów i cennych relacji  z fachowcami w różnych branżach. Współpracujemy z doświadczonymi wykonawcami budowlanymi, stolarzami meblowymi, kamieniarzami, producentami materiałów  wykończeniowych, salonami meblowymi. Nasze projekty meblowe realizowane są przez naszych partnerów handlowych, posiadających doświadczenie w produkcji frontów meblowych oraz mebli kuchennych na wymiar a także mebli do salonu i sypialni, dopasowane do Państwa potrzeb. W naszej ofercie znajdują się także nadzory autorskie projektów w miejscu inwestycji, a także w kontaktach z naszymi wykonawcami i producentami mebli którzy zrealizują  projekt w perfekcyjnej jakości. Nasza Pracownia Projektowa to kreatywna przestrzeń dla osób ceniących jakość, dostosowanie każdej przestrzeni mieszkalnej do indywidualnych potrzeb, materiały i komponenty niezawodnych producentów oraz efektywną współpracę.

Pasja rodzi profesjonalizm
Profesjonalizm rodzi jakość

DESCAD – Pracownia Projektowa Wnętrz Mieszkalnych i Mebli to miejsce, w którym wiedza, wyobraźnia oraz bogate doświadczenie  są połączone z pasją i zaangażowaniem  w realizowany projekt. W naszej Pracowni projektujemy przestrzeń mieszkalną dostosowaną do Państwa oczekiwań, zawsze w aktualnych trendach i w oparciu o kreatywne pomysły. Tworzone przez nas wnętrza są niezwykłe nie tylko pod względem kreacji artystycznej, lecz także wykorzystania ergonomicznych i funkcjonalnych rozwiązań. Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem przestrzeni mieszkalnych: kuchni, salonów dziennych, łazienek, sypialni, gabinetów, garderób oraz nietypowych i specjalistycznych mebli. Oferujemy pakiety projektowe całych mieszkań lub projekty indywidualne wybranych pomieszczeń lub mebli, na które składają się : profesjonalne wizualizacje fotorealistyczne, szczegółowe  dokumentacje techniczno-wykonawcze dla ekip zajmujących się  wyposażeniem, bardzo szczegółowe dokumentacje wykonawcze dla producentów mebli oraz raporty kosztorysowe. Nasze bogate doświadczenie projektowe – uzupełnione o najnowsze rozwiązania technologiczne w zakresie oprogramowania oraz sprzętu komputerowego – jest gwarantem najwyższego poziomu realizacji Państwa projektu. Realizacje projektowe naszego autorstwa zapewnią Państwu satysfakcjonujący efekt realizowanej inwestycji, a także pozwolą zaoszczędzić czas i zoptymalizować koszty. Profesjonalizm oraz dbałość o każdy detal na każdym etapie realizacji projektu są tym,  co łączy nasze projekty i co pozostaje niezmienne.  Zaufało nam już wielu inwestorów i wykonawców  dla których realizujemy niemałą ilość zleceń które umożliwiły nam stworzenie rozbudowanej sieci kontaktów i cennych relacji z fachowcami w różnych branżach. Współpracujemy z doświadczonymi wykonawcami budowlanymi, stolarzami meblowymi, kamieniarzami, producentami materiałów  wykończeniowych, salonami meblowymi. Nasze projekty meblowe realizowane są przez naszych partnerów handlowych, posiadających doświadczenie w produkcji frontów meblowych oraz mebli kuchennych na wymiar a także mebli do salonu i sypialni, dopasowane do Państwa potrzeb. W naszej ofercie znajdują się także nadzory autorskie projektów w miejscu inwestycji, a także w kontaktach z naszymi wykonawcami i producentami mebli którzy zrealizują  projekt w perfekcyjnej jakości. Nasza Pracownia Projektowa to kreatywna przestrzeń dla osób ceniących jakość, dostosowanie każdej przestrzeni mieszkalnej do indywidualnych potrzeb, materiały i komponenty niezawodnych producentów oraz efektywną współpracę.

Projektowanie wnętrz mieszkalnych Gdańsk-Trójmiasto,meble kuchenne

Wizualizacje wnętrz i mebli pomorskie

Projekty mieszkań  Trójmiasto

Projekty mieszkań pomorskie

Masz pytania? Zadzwoń!

telefon

Doradzimy ,  zaproponujemy

Napisz do nas

mail
You Tube
Instagram
Facebook

Kreatywne wnętrza i meble

DESCAD Projektanci wnętrz Gdańsk - projekty wnętrz mieszkań i domów

 Projektowanie wnętrz i mebli online - Gdańsk, Trójmiasto, Polska

Wszystkie prawa zastrzeżone © DESCAD - Creative Interiors & Furniture

Wszystkie prezentowane projekty i ich graficzne prezentacje zawarte w serwisie www.descad.pl, są wyłączną własnością właściciela serwisu i zgodnie z Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych  podlegają ochronie prawnej. Jakiekolwiek kopiowanie, opracowywanie i przerabianie, bez pisemnej  zgody DESCAD-Pracownia Projektowa jest zabronione.

Przydatne linki :

DESCAD – Pracownia Projektowa Wnętrz Mieszkalnych i Mebli to miejsce, w którym wiedza, wyobraźnia oraz bogate doświadczenie  są połączone z pasją i zaangażowaniem  w realizowany projekt. W naszej Pracowni projektujemy przestrzeń mieszkalną dostosowaną do Państwa oczekiwań, zawsze w aktualnych trendach i w oparciu o kreatywne pomysły. Tworzone przez nas wnętrza są niezwykłe nie tylko pod względem kreacji artystycznej, lecz także wykorzystania ergonomicznych i funkcjonalnych rozwiązań. Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem przestrzeni mieszkalnych: kuchni, salonów dziennych, łazienek, sypialni, gabinetów, garderób oraz nietypowych i specjalistycznych mebli. Oferujemy pakiety projektowe całych mieszkań lub projekty indywidualne wybranych pomieszczeń lub mebli, na które składają się : profesjonalne wizualizacje fotorealistyczne, szczegółowe  dokumentacje techniczno-wykonawcze dla ekip zajmujących się  wyposażeniem, bardzo szczegółowe dokumentacje wykonawcze dla producentów mebli oraz raporty kosztorysowe. Nasze bogate doświadczenie projektowe – uzupełnione o najnowsze rozwiązania technologiczne w zakresie oprogramowania oraz sprzętu komputerowego – jest gwarantem najwyższego poziomu realizacji Państwa projektu. Realizacje projektowe naszego autorstwa zapewnią Państwu satysfakcjonujący efekt realizowanej inwestycji, a także pozwolą zaoszczędzić czas i zoptymalizować koszty. Profesjonalizm oraz dbałość o każdy detal na każdym etapie realizacji projektu są tym,  co łączy nasze projekty i co pozostaje niezmienne.  Zaufało nam już wielu inwestorów i wykonawców  dla których realizujemy niemałą ilość zleceń które umożliwiły nam stworzenie rozbudowanej sieci kontaktów i cennych relacji z fachowcami w różnych branżach. Współpracujemy z doświadczonymi wykonawcami budowlanymi, stolarzami meblowymi, kamieniarzami, producentami materiałów  wykończeniowych, salonami meblowymi. Nasze projekty meblowe realizowane są przez naszych partnerów handlowych, posiadających doświadczenie w produkcji frontów meblowych oraz mebli kuchennych na wymiar a także mebli do salonu i sypialni, dopasowane do Państwa potrzeb. W naszej ofercie znajdują się także nadzory autorskie projektów w miejscu inwestycji, a także w kontaktach z naszymi wykonawcami i producentami mebli którzy zrealizują  projekt w perfekcyjnej jakości. Nasza Pracownia Projektowa to kreatywna przestrzeń dla osób ceniących jakość, dostosowanie każdej przestrzeni mieszkalnej do indywidualnych potrzeb, materiały i komponenty niezawodnych producentów oraz efektywną współpracę.