Wszystkie prezentowane projekty i ich graficzne prezentacje zawarte w serwisie www.descad.pl,są wyłączną własnością
właściciela serwisu i zgodnie z Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych podlegają ochronie prawnej.
Jakiekolwiek kopiowanie, opracowywanie i przerabianie, bez pisemnej zgody DESCAD-Pracownia Projektowa jest zabronione.

Wszystkie prawa zastrzeżone © DESCAD - Creative Interiors & Furniture

Przydatne linki

 Projektowanie i kreowanie wnętrz Gdańsk, Gdynia, Sopot, Trójmiasto, Polska

Kreatywne wnętrza i meble

Aranżacje  wnętrz

O nas

Polityka prywatności

Regulamin sklepu

Aranżacje  Mebli

Meble kuchene

Meble do salonu

Zabudowy meblowe

Oferta

Napisz do nas

Odpowiemy na każde pytanie

Masz pytania? Zadzwoń!

Napisz do nas

Masz pytania? Zadzwoń!

Odpowiemy na każde pytanie

Kreatywne  wnętrza  i  meble

1

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ

Wybierz dopasowany do twoich potrzeb pakiet projektowy projektu, mieszkania, apartamentu, poszczególnego pomieszczenia mieszkalnego lub mebli. 
Zapoznaj się z regulaminem sklepu który stanowi jednocześnie umowę określającą zasady realizacji wykonania usługi projektowej.

2

KONTAKT I REZERWACJA TERMINU

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo w celu umówienia terminu wizyty w naszej pracowni. Na spotkanie weź ze sobą projekt mieszkania i przygotuj wytyczne do realizacji projektu, jakie są twoje preferencje stylistyczne , funkcjonalne i kolorystyczne.
Jeśli nie posiadasz dokumentacji pomieszczeń możesz zamówić usługę pomiaru. Usługę pomiaru możesz zamówić podczas pierwszego kontaktu. Usługa jest dodatkowo płatna.

3

PODPISANIE UMOWY

Na naszym spotkaniu podpisujemy umowę na wykonanie projektu, ustalimy także wszystkie istotne cechy dotyczące projektu oraz terminów realizacji, sposobu komunikacji i weryfikacji projektu .

4

WSTĘPNA PREZENTACJA PROJEKTU

Pierwsza prezentacja projektu następuje w terminie 14 dni licząc od momentu podpisania umowy i zaksięgowania wpłaty za wykonanie projektu. Otrzymasz od nas link i hasło do naszego serwera  gdzie po zalogowaniu będziesz mógł zobaczyć wizualizacje i układ funkcjonalny. W terminie 7 dni roboczych oczekiwać będziemy na twojego maila z ewentualnymi zmianami bądź  akceptację  projektu. Oczywiście na twoją prośbę możemy wydłużyć termin na podjęcie decyzji i tym samym przesunąć termin realizacji całego projektu. Po wykonaniu poprawek , dostaniesz ponownie projekt do akceptacji. Po obejrzeniu naszych propozycji w Strefie klienta możesz się z nami skontaktować bądź poprosić o kontakt byśmy mogli razem omówić projekt.

5

ODBIÓR  GOTOWEGO  PROJEKTU

Po otrzymaniu twojej akceptacji projektu wykonamy dokumentację techniczną, fotografie oraz wszystkie inne raporty i dokumenty przewidziane w wybranym pakiecie projektowym oraz zgodnie z dokonanym wyborem wyślemy dokumentację w formie elektronicznej lub drukowanej. Specyfika dokumentacji jest określona w pakietach projektowych. Czytaj więcej 
Pozostaje Ci tylko realizować projekt z wybranymi wykonawcami. Zależy nam aby nasze projekty były zawsze zrealizowane na najwyższym poziomie, dlatego w każdej chwili służymy pomocą   w realizacji projektu. Jeśli nie masz swoich wykonawców możesz skorzystać z naszych kontaktów, ze sprawdzonymi specjalistami w branży meblowej i wyposażenia wnętrz. Dla klientów z woj. pomorskiego oferujemy także dodatkową usługę nadzoru autorskiego oraz współpracy z wykonawcami.o szczegóły zapytaj projektanta prowadzącego twój projekt.

              PROJEKTY BIURO - PRZEBIEG REALIZACJI