strzałka

Wygoda użytkowania

Nasi doświadczeni projektanci zawsze projektując mieszkanie czy meble stosują zasadę ergonomii użytkowania biorąc pod uwagę warunki inwestora, jego przyzwyczajenia, ilość domowników i sposób użytkowania i przeznaczenia inwestycji.

Nasz proces projektowy oparty jest o szczegółowy wywiad z inwestorem, a także w przekonaniu, że projekt to wstęp do inwestycji który musi niemal w 100 procentach odzwierciedlać to co będzie w niedalekiej przyszłości realne w domach naszych klientów.

Ich późniejsze zadowolenie z naszej pracy jest dla nas największą nagrodą i kolejnym cennym doświadczeniem zawodowym.

Projektowanie wnętrz mieszkalnych Gdańsk-Trójmiasto,meble kuchenne
strzałka

Ergonomia

Nasi doświadczeni projektanci zawsze projektując mieszkanie czy meble stosują zasadę ergonomii użytkowania biorąc pod uwagę warunki inwestora, jego przyzwyczajenia, ilość domowników i sposób użytkowania i przeznaczenia inwestycji.

Nasz proces projektowy oparty jest o szczegółowy wywiad z inwestorem, a także w przekonaniu, że projekt to wstęp do inwestycji który musi niemal w 100 procentach odzwierciedlać to co będzie w niedalekiej przyszłości realne w domach naszych klientów.

Ich późniejsze zadowolenie z naszej pracy jest dla nas największą nagrodą i kolejnym cennym doświadczeniem zawodowym.

strzałka

DESIGN

W naszych projektach zawsze kierujemy się oczekiwaniami  i  sugestiami naszych klientów w realizowanym projekcie, bowiem to co tworzymy będzie poczuciem komfortu i spełnienia Państwa oczekiwań. Chcemy by nasze projekty zawsze w maksymalnym stopniu pokazywały realizm przyszłego mieszkania. Nasze prezentacje zawierają produkty najlepszych producentów mebli i wyposażenia pokazując ich najdrobniejsze detale i kunszt wykonania. Zawsze projektujemy mieszkania i poszczególne pomieszczenia by były komfortowe w użytkowaniu oraz praktyczne w utrzymaniu. Lata naszych doświadczeń pozwoliły nam udoskonalić nasz warsztat i wiedzę o współczesnych oczekiwaniach klientów, którą przenosimy do naszych projektów dając naszym    Klientom   maksymalne   poczucie   komfortu  z  użytkowanego  mieszkania.
 

Projektanci wnętrz Gdańsk
strzałka

Luksus

Luksus to w naszym wydaniu zastosowane materiały, meble i rozwiązania techniczne, w pełni spersonalizowane pod potrzeby naszych Klientów, zawierające miliony niuansów i wyrafinowanych technik wytwarzania, czyniąc to co projektujemy produktem luksusowym i bardzo praktycznym, z trwałością przez wiele lat intensywnego użytkowania. Stosujemy w projektach meble kierując się przede wszystkim elegancją, solidnością i względami użytkowymi które muszą być wykonane na najwyższym poziomie jakościowym. Meble które projektujemy dla naszych klientów realizowane są przez wielu markowych producentów o wygórowanej jakości wykonania, oraz przez wiele firm rzemieślniczych gwarantujących realizację na najwyższym poziomie.

Projektowanie wnętrz mieszkalnych Gdańsk-Trójmiasto,meble kuchenne
strzałka

Komfort

W naszych projektach zawsze kierujemy się oczekiwaniami     i  sugestiami naszych klientów

w realizowanym projekcie, bowiem to co tworzymy będzie poczuciem komfortu i spełnienia Państwa oczekiwań.

Chcemy by nasze projekty zawsze w maksymalnym stopniu pokazywały realizm przyszłego mieszkania.

Nasze prezentacje zawierają produkty najlepszych producentów mebli i wyposażenia pokazując ich najdrobniejsze detale i kunszt wykonania.

Zawsze projektujemy mieszkania i poszczególne pomieszczenia by były komfortowe w użytkowaniu

oraz praktyczne w utrzymaniu.

Lata naszych doświadczeń pozwoliły nam udoskonalić nasz warsztat i wiedzę o współczesnych oczekiwaniach klientów, którą przenosimy do naszych projektów dając naszym    Klientom   maksymalne  poczucie   komfortu z  użytkowanego  mieszkania.

Projektowanie wnętrz mieszkalnych Gdańsk-Trójmiasto,meble kuchenne
strzałka

Najlepsze materiały

Stosujemy najlepsze okucia, zawiasy i mechanizmy meblowe uznanej na całym świecie marki Blum, oraz najlepsze płyty meblowe i okładziny firmy Egger i Pfleiderer.

Te trzy marki to synonim jakości i perfekcji wykonania współczesnych materiałów i części dla producentów mebli.

Kolekcje akcesoriów, płyt i okładzin pozwalają w sposób nieograniczony kreować przestrzeń życiową na każdą kieszeń, bez spadku jakości oferowanych produktów.

Każdy inwestor zlecający nam projekt oczekuje jakości , a my zawsze ją dajemy mając takie zaplecze sprawdzonych producentów i dostawców.

Projektowanie wnętrz mieszkalnych Gdańsk-Trójmiasto,meble kuchenne

PROJEKTANCI WNĘTRZ - CO NAS WYRÓŻNIA?

PROJEKTANCI WNĘTRZ GDAŃSK - O NAS

Projektowanie wnętrz i mebli online - Gdańsk, Trójmiasto , Pomorskie , Polska

Kreatywne wnętrza i meble

DESCAD Projektowanie wnętrz i mebli logo
telefon

Masz pytania? Zadzwoń!

mail

Doradzimy, zaproponujemy

Napisz do nas

DESCAD – Pracownia Projektowa Wnętrz Mieszkalnych i Mebli to miejsce, w którym wiedza, wyobraźnia oraz bogate doświadczenie  są połączone z pasją i zaangażowaniem  w realizowany projekt. W naszej Pracowni projektujemy przestrzeń mieszkalną dostosowaną do Państwa oczekiwań, zawsze
w aktualnych trendach i w oparciu o kreatywne pomysły. Tworzone przez nas wnętrza są niezwykłe nie tylko pod względem kreacji artystycznej, lecz także wykorzystania ergonomicznych i funkcjonalnych rozwiązań. Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem przestrzeni mieszkalnych: kuchni, salonów dziennych, łazienek, sypialni, gabinetów, garderób oraz nietypowych i specjalistycznych mebli. Oferujemy pakiety projektowe całych mieszkań lub projekty indywidualne wybranych pomieszczeń lub mebli, na które składają się : profesjonalne wizualizacje fotorealistyczne, szczegółowe  dokumentacje techniczno-wykonawcze dla ekip zajmujących się  wyposażeniem, bardzo szczegółowe dokumentacje wykonawcze dla producentów mebli oraz raporty kosztorysowe. Nasze bogate doświadczenie projektowe – uzupełnione o najnowsze rozwiązania technologiczne w zakresie 
oprogramowania oraz sprzętu komputerowego – jest gwarantem najwyższego poziomu realizacji Państwa projektu. Realizacje projektowe naszego autorstwa zapewnią Państwu satysfakcjonujący efekt realizowanej inwestycji, a także pozwolą zaoszczędzić czas i zoptymalizować koszty.
Profesjonalizm oraz dbałość o każdy detal na każdym etapie realizacji projektu są tym,  co łączy nasze projekty i co pozostaje niezmienne.  

Zaufało nam już wielu inwestorów i wykonawców  dla których realizujemy niemałą ilość zleceń które umożliwiły nam stworzenie rozbudowanej sieci kontaktów i cennych relacji z fachowcami w różnych branżach. Współpracujemy z doświadczonymi wykonawcami budowlanymi, stolarzami meblowymi, kamieniarzami, producentami materiałów  wykończeniowych, salonami meblowymi. Nasze projekty meblowe realizowane są przez naszego partnera handlowego – firmę STOLZEN, doświadczonego i wiodącego polskiego producenta frontów meblowych oraz mebli kuchennych na wymiar dopasowane do Państwa potrzeb. W naszej ofercie znajdują się także nadzory autorskie projektów w miejscu inwestycji, a także w kontaktach z naszymi 
wykonawcami i producentami mebli którzy zrealizują  projekt w perfekcyjnej jakości. Nasza Pracownia Projektowa to kreatywna przestrzeń dla osób ceniących jakość, dostosowanie każdej przestrzeni mieszkalnej do indywidualnych potrzeb, materiały i komponenty niezawodnych producentów oraz efektywną współpracę.

 
                                                                                           Serdecznie zapraszamy do współpracy
                                                                                               Jesteśmy do Państwa dyspozycji

Pasja rodzi profesjonalizm
Profesjonalizm rodzi jakość

DESCAD – Pracownia Projektowa Wnętrz Mieszkalnych i Mebli to miejsce, w którym wiedza, wyobraźnia oraz bogate doświadczenie  są połączone z pasją i zaangażowaniem   w realizowany projekt.
W naszej Pracowni projektujemy przestrzeń mieszkalną dostosowaną do Państwa oczekiwań, zawsze w aktualnych trendach i w oparciu
o kreatywne pomysły.
Tworzone przez nas wnętrza są niezwykłe nie tylko pod względem kreacji artystycznej, lecz także wykorzystania ergonomicznych, funkcjonalnych rozwiązań.
Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem przestrzeni mieszkalnych: kuchni, salonów dziennych, łazienek, sypialni, gabinetów, garderób oraz nietypowych i specjalistycznych mebli.
Oferujemy pakiety projektowe całych mieszkań lub projekty indywidualne wybranych pomieszczeń lub mebli, na które składają się : profesjonalne wizualizacje fotorealistyczne, szczegółowe dokumentacje techniczno-wykonawcze dla ekip zajmujących się  wyposażeniem, bardzo szczegółowe dokumentacje wykonawcze dla producentów mebli oraz raporty kosztorysowe.
Nasze bogate doświadczenie projektowe – uzupełnione o najnowsze rozwiązania technologiczne w zakresie oprogramowania oraz sprzętu komputerowego – jest gwarantem najwyższego poziomu realizacji Państwa projektu.
Realizacje projektowe naszego autorstwa zapewnią Państwu  satysfakcjonujący efekt realizowanej inwestycji, a także pozwolą  zaoszczędzić czas i zoptymalizować koszty.
Profesjonalizm oraz dbałość o każdy detal na każdym etapie realizacji projektu są tym,   co łączy nasze projekty i co pozostaje niezmienne.  

Zaufało nam już wielu inwestorów i wykonawców  dla których realizujemy niemałą ilość zleceń które umożliwiły nam stworzenie rozbudowanej sieci kontaktów i cennych relacji z fachowcami w różnych branżach.
Współpracujemy z doświadczonymi wykonawcami budowlanymi,  stolarzami meblowymi, kamieniarzami, producentami materiałów  wykończeniowych, salonami meblowymi.
W naszej ofercie znajdują się także nadzory autorskie projektów
na miejscu inwestycji,a także w kontaktach z naszymi wykonawcami 
i producentami mebli którzy zrealizują  projekt w perfekcyjnej jakości.
Nasza Pracownia Projektowa to kreatywna przestrzeń dla osób ceniących jakość, dostosowanie każdej przestrzeni mieszkalnej do indywidualnych potrzeb, materiały i komponenty niezawodnych producentów oraz efektywną współpracę.

                                                                   Serdecznie zapraszamy do współpracy
                                              Nasi projektanci są do Państwa dyspozycji

Projektowanie wnętrz mieszkalnych Gdańsk-Trójmiasto,meble kuchenne

Wizualizacje wnętrz i mebli pomorskie

Projekty mieszkań  Trójmiasto

Projekty mieszkań pomorskie

Masz pytania? Zadzwoń!

telefon

Doradzimy ,  zaproponujemy

Napisz do nas

mail

Kreatywne wnętrza i meble

DESCAD Projektanci wnętrz Gdańsk - projekty wnętrz mieszkań i domów
You Tube
Instagram
Facebook

 Projektowanie wnętrz i mebli online - Gdańsk, Trójmiasto, Polska

Przydatne linki :

Wszystkie prawa zastrzeżone © DESCAD - Creative Interiors & Furniture

Wszystkie prezentowane projekty i ich graficzne prezentacje zawarte w serwisie www.descad.pl,
są wyłączną własnością właściciela serwisu i zgodnie z Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych
 podlegają ochronie prawnej. 
Jakiekolwiek kopiowanie, opracowywanie i przerabianie, bez pisemnej
 zgody DESCAD-Pracownia Projektowa jest zabronione.

DESCAD – Pracownia Projektowa Wnętrz Mieszkalnych i Mebli to miejsce, w którym wiedza, wyobraźnia oraz bogate doświadczenie  są połączone z pasją i zaangażowaniem  w realizowany projekt. W naszej Pracowni projektujemy przestrzeń mieszkalną dostosowaną do Państwa oczekiwań, zawsze w aktualnych trendach i w oparciu o kreatywne pomysły. Tworzone przez nas wnętrza są niezwykłe nie tylko pod względem kreacji artystycznej, lecz także wykorzystania ergonomicznych i funkcjonalnych rozwiązań. Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem przestrzeni mieszkalnych: kuchni, salonów dziennych, łazienek, sypialni, gabinetów, garderób oraz nietypowych i specjalistycznych mebli. Oferujemy pakiety projektowe całych mieszkań lub projekty indywidualne wybranych pomieszczeń lub mebli, na które składają się : profesjonalne wizualizacje fotorealistyczne, szczegółowe dokumentacje techniczno-wykonawcze dla ekip zajmujących się  wyposażeniem, bardzo szczegółowe dokumentacje wykonawcze dla producentów mebli oraz raporty kosztorysowe. Nasze bogate doświadczenie projektowe – uzupełnione o najnowsze rozwiązania technologiczne w zakresie 
oprogramowania oraz sprzętu komputerowego – jest gwarantem najwyższego poziomu realizacji Państwa projektu. Realizacje projektowe naszego autorstwa zapewnią Państwu satysfakcjonujący efekt realizowanej inwestycji, a także pozwolą zaoszczędzić czas i zoptymalizować koszty. Profesjonalizm oraz dbałość o każdy detal na każdym etapie realizacji projektu są tym,  co łączy nasze projekty i co pozostaje niezmienne. 
Zaufało nam już wielu inwestorów i wykonawców  dla których realizujemy niemałą ilość zleceń które umożliwiły  nam stworzenie rozbudowanej sieci kontaktów i cennych relacji z fachowcami w różnych branżach. Współpracujemy z doświadczonymi wykonawcami budowlanymi, stolarzami meblowymi, kamieniarzami, producentami materiałów  wykończeniowych, salonami meblowymi. Nasze projekty meblowe realizowane są przez naszego partnera handlowego – firmę STOLZEN, doświadczonego i wiodącego polskiego producenta frontów meblowych oraz mebli kuchennych na wymiar dopasowane do Państwa potrzeb. W naszej ofercie znajdują się także nadzory autorskie projektów w miejscu inwestycji, a także w kontaktach z naszymi 
wykonawcami i producentami mebli którzy zrealizują  projekt w perfekcyjnej jakości. Nasza Pracownia Projektowa to kreatywna przestrzeń dla osób ceniących jakość, dostosowanie każdej przestrzeni mieszkalnej do indywidualnych potrzeb, materiały i komponenty niezawodnych producentów oraz efektywną współpracę.

 
                                                                           Serdecznie zapraszamy do współpracy
                                                                               Jesteśmy do Państwa dyspozycji

Projektowanie wnętrz mieszkalnych Gdańsk-Trójmiasto,meble kuchenne