Materiały zawarte w serwisie www.descad.pl są wyłączną własnością właściciela serwisu.
Wszelkie kopiowanie i rozpowrzechnianie bez zgody właściciela serwisu jest zabronione.

Creative Interiors & Furniture

DESCAD – Pracownia Projektowa Wnętrz Mieszkalnych i Mebli to miejsce, w którym wiedza, wyobraźnia oraz bogate doświadczenie są połączone z pasją i zaangażowaniem w realizowany projekt.

W naszej Pracowni projektujemy przestrzeń mieszkalną dostosowaną do Państwa oczekiwań, zawsze w aktualnych trendach i w oparciu o kreatywne pomysły.

Tworzone przez nas wnętrza są niezwykłe nie tylko pod względem kreacji artystycznej, lecz także wykorzystania ergonomicznych, funkcjonalnych rozwiązań.

Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem przestrzeni mieszkalnych: kuchni, salonów dziennych, łazienek, sypialni, gabinetów, garderób oraz nietypowych i specjalistycznych mebli.

Oferujemy pakiety projektowe całych mieszkań lub projekty indywidualne wybranych pomieszczeń lub mebli, na które składają się: profesjonalne wizualizacje fotorealistyczne, drobiazgowe dokumentacje techniczno-wykonawcze dla ekip zajmujących się wyposażeniem, bardzo szczegółowe dokumentacje wykonawcze dla producentów mebli, raporty sprzedażowo-produkcyjne, a także nadzory autorskie na budowie.

Nasze bogate doświadczenie projektowe – uzupełnione o najnowsze rozwiązania technologiczne w zakresie oprogramowania oraz sprzętu komputerowego – jest gwarantem najwyższego poziomu realizacji Państwa projektu.

Realizacje projektowe naszego autorstwa zapewnią Państwu satysfakcjonujący efekt realizowanej inwestycji, a także pozwolą zaoszczędzić czas 

i zoptymalizować koszty.

Profesjonalizm oraz dbałość o każdy detal na każdym etapie realizacji projektu są tym, co łączy nasze projekty i co pozostaje niezmienne.

Zaufało nam już wielu inwestorów i wykonawców.

Niemała ilość zleceń umożliwiła nam stworzenie rozbudowanej sieci kontaktów i cennych relacji z fachowcami w różnych branżach.

Współpracujemy z doświadczonymi wykonawcami budowlanymi, stolarzami meblowymi, kamieniarzami, producentami materiałów wykończeniowych, salonami meblowymi.

Nasza Pracownia Projektowa to kreatywna przestrzeń dla osób ceniących jakość, dostosowanie każdej przestrzeni mieszkalnej do indywidualnych potrzeb, materiały i komponenty niezawodnych producentów oraz efektywną współpracę.

 

 

                                                                                                        

Serdecznie zapraszamy do współpracy

Pasja rodzi profesjonalizm

Profesjonalizm rodzi jakość

Creative Interiors & Furniture